ONtelGO-Dialer | Hizmetlerimiz...


* ONtelGO-Dialer Hizmetleri ve Tüm Hizmetlerimiz...

 

* Çağrı Merkezlerine , ister ufak ister büyük , Müşteri ile iletişiminde Hızlı ve Pratik Çözümler üretmektedir , bu çözümler ister Outbound Dış Arama olsun yada Inbound Gelen Arama olsun bir Sistemde birden fazla farklı Çözüm ve Hizmet sunabilen Yazılım sayesinde size gerçek anlamda PROfesyonel bir hizmet sunmaktadır.

* ONtelGO-Dialer Hizmetlerinde Kiralama , Bayilik ve Sistem içerisindeki Teknik Destek Hizmetleri Sunmaktayız.

* ONtelGO-Dialer ile çok kolay ve hızlı Alt yapılarınızı oluşturmada , Home Agent Ağlarınızı ve Farklı Kampanya oluşturmalarınızda Destek verirken bu tüm işlerde verdğimiz Desteklerde ek üçret almadan sizlere Hizmet sunmaktayız.

* Türkiye aramalarında İsterseniz , Voip - İletişim için Konuşma Üçretinde size Türkiyenin en Uygun veren Firmayayı Yönlendirme yapmaktayız.Saniye bazlı olup 0.03 Kuruş TL den başlayan Fiyatlarla ! (Faturalıdır + Aylık Ödeme imkanıyla)

* Almanya & Avusturya , aramalarında İsterseniz , Voip - İletişim için Konuşma Üçretinde  Uygun veren Firmayayı Yönlendirme yapmaktayız.Saniye bazlı olup 0.01 Cent Euro den başlayan Fiyatlarla ! (Peşin Önden Yüklemelidir)

NOT.:  Yurt Dışı Aramaları için Sadece 0.0150 Cent Ödeyerekte Sistemi Kiralama imkanınızda vardır ve başka bir üçret ödemesi  yoktur. Ayrıntılı bilgi için Bizimle iletişime geçiniz lütfen +908503404012 & +496959608957

 

NOT.: Tüm voip aramalarında 500.000 Dk üzeri konuşmalarında Özel indirim yapılmaktadır !

 

[--TANITIM VIDEOLARINI IZLEMEK IÇIN--]

[---TANITIM RESIMLERI GÖRMEK IÇIN----]